הצג קטגוריות

אפשרויות חיפוש מתקדמות

חיפוש לפי אזור / עיר

חיפוש לפי טיפול שיניים

רופאי שיניים / מרפאות שיניים

מחפשים רופא שיניים / מרפאת שיניים? הכנסו לרשימת רופאי שיניים / מרפאות שיניים, בחרו אזור, קראו המלצות על המרפאה / רופא השיניים, ראו מהם השרותים הניתנים בכל מרפאת שיניים, קבלו כתובת, שעות פעילות וצרו קשר ישיר עם מרפאת השיניים / רופא השיניים.

השתלות שיניים

מחפש מרפאת שיניים מומלצת להשתלת שיניים / רופא שיניים לביצוע השתלת שיניים ? הכנסו לרשימת רופאי שיניים המתמחים בהשתלות שיניים באזור מגוריכם. כל סוגי השתלים, השתלת שיניים ביום אחד, עלויות של השתלת שיניים ועוד... היכנס ומצא המלצות, חוות דעת ועוד.

מרפאות שיניים לילדים

מחפש מרפאת שיניים לילדים / רופא שיניים לילדים? הכנסו לרשימת רופאי שיניים ומרפאות שיניים לילדים באזור מגוריכם. כל סוגי טיפולי השיניים לילדים, טיפול לילדים עם גז צחוק, טיפול תחת סדציה, מרפאות המותאמות לילדים ועוד... היכנס ומצא המלצות, חוות דעת ועוד.

מרפאת שיניים חירום / רופא שיניים עזרה ראשונה

מחפש מרפאת שיניים חירום / רופא שיניים בשבת, רופא שיניים עזרה ראשונה או מרפאות שיניים חירום 24/7? הכנסו לרשימת רופאי שיניים המעניקים עזרה ראשונה בשעות הפעילות או טיפול שיניים חירום 24 שעות ביממה. בקטגוריה זו תמצאו את כל מרפאות השיניים לעזרה ראשונה בשעת חירום לטיפול שיניים 24 שעות ביממה בחלוקה לאזורים וערים. ועוד... היכנס ומצא המלצות, חוות דעת ועוד.

מרפאות / מרכז מומחים ברפואת שיניים

מרפאת מומחים לרפואת שיניים / מרכזי מומחים לרפואת השן מעניקים שירותים מקיפים על ידי מומחים בתחום רפואת הפה, מומחים לטיפולי שורש, מומחים ליישור שיניים, חניכיים ועוד... הכנסו להמשך...

מכוני צילום שיניים

רוב טיפולי השיניים מתחילים בצילום שיניים איכותי המתבצע במכון צילום שיניים. כאן תמצאו את מכוני שיניים עם המלצות, מכוני צילום שיניים בחלוקה לפי אזורים וישובים.

טיפולי שיננית

טיפולי שיננית הם חלק מטיפול מניעתי בשיניים. את הטיפול אצל שיננית מומלץ לעשות במרפאה מוסמכת. הכנסו, בחרו את מרפאת השיניים שלכם וקיבעו תור לטיפול אצל שיננית.

רופאי שיניים מומחים

בקטגוריה זו תמצאו רופאי שיניים מומחים בחלוקה למומחים במחלות חניכיים, כירורגיית פה ולסת, מומחים ליישור שיניים, מומחים לרפואת הפה, מומחים לטיפולי שורש, מומחים ברפואת שיניים לילדים.

טכנאי שיניים / מעבדות שיניים

טכנאי שיניים מהווה חלק קריטי בטיפולי השיניים של כל מרפאת שיניים. טכנאי השיניים / מעבדת השיניים היא הגורם שבעזרתו רופא השיניים יכול לתת לנו טיפול מושלם. הכנסו רשימת מעבדות שיניים כוללל המלצות ומידע מפורט.

טיפול שיניים עם גז צחוק

טיפול שיניים עם גז צחוק מתאים למבוגרים וילדים, אך לא בכל מרפאת שיניים ניתן לקבל טיפולי שיניים עם גז צחוק. לרוב גז צחוק משמש בטיפולי שיניים לילדים על מנת להפחית חרדה מטיפולי השיניים ולאפשר שיתוף פעולה של הילד עם רופא השיניים במהלך הטיפול. כאן תוכלו למצוא מרפאות השיניים לילדים ומבוגרים בהן ניתן לבצע טיפולי שיניים עם גז צחוק.

טיפול שורש / טיפולי שורש

חיפשת רופא שיניים / מרפאת שיניים לטיפול שורש? כל רופאי שיניים המבצעים טיפול שורש כולל מידע מפורט על כל מרפאת השיניים, המלצות גולשים, תמונות והסבר על טיפולי השורש הניתנים במרפאת השיניים.

הלבנת שיניים

הלבנת שיניים הינו תהליך שבו אנו אנו מבהירים את כותרת השן. ניתן לבצע הלבנת שיניים במספר דרכים. כדי לבחור רופא שיניים לביצוע הלבנת שיניים הכנסו לקטגוריה זו.

טיפולי שיניים בלייזר

מחפשים לבצע טיפול שיניים בלייזר? כאן תמצאו רופאי שיניים המטפלים בעזרת לייזר במרפאת השיניים. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת שיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות גולשים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

טיפולי שיניים בהרדמה מלאה / השתלת שיניים בהרדמה מלאה

מחפשים לבצע טיפול שיניים / השתלת שיניים בהרדמה כללית? כאן תמצאו מרפאות שיניים / רופאי שיניים המבצעים טיפולי שיניים בהרדמה כללית. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת השיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות גולשים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

טיפול בנסיגת חניכיים

מחפשים לבצע ניתוח לנסיגת חניכיים? כאן תמצאו מרפאות שיניים / רופאי שיניים המבצעים טיפול בנסיגת חניכיים והשתלת חניכיים. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת השיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות גולשים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

מרפאות הסדר לטיפולי שיניים

מחפשים מרפאת הסדר של חברות הביטוח באזור מגוריכם? כאן תמצאו מרפאות ורופאי שיניים בהסדר עם חברות הביטוח השונות: כלל, הראל, הפניקס, מנורה ועוד... המבצעים טיפול במסגרת חברות הביטוח. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים על כל רופא שיניים או מרפאה שנמצאת בהסדר ביטוחי באזור מגוריכם. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת השיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות מטופלים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

עקירה / עקירה כירורגית

מחפשים רופא שיניים לעקירה כירורגית באזור מגוריכם? כאן תמצאו מרפאות ורופאי שיניים המבצעים עקירות ועקירה כירורגית. כאן תוכלו למצוא את כל הפרטים על כל רופא שיניים המבצע עקירה כירורגית. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת השיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות מטופלים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

שיניים תותבות

מחפשים רופא שיניים לטיפול שיניים תותבות? כאן תמצאו מרפאות ורופאי שיניים המבצעים תותבות לשיניים באזור מגוריכם. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים על כל רופא שיניים המבצע הוספת / שיקום שיניים תותבות. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת השיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות מטופלים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

יישור שיניים

מחפשים רופא שיניים ליישור שיניים? מרפאות ורופאי שיניים המבצעים יישור שיניים. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים על כל רופא שיניים. תוכלו לקרוא מידע על מרפאת השיניים, שעות קבלה, לקרוא המלצות מטופלים, לנווט למרפאת השיניים, ליצור קשר עם רופא השיניים ועוד.

ספקים דנטליים / ציוד דנטלי

ספקים דנטליים / ציוד דנטלי. מחפשים ספק לציוד דנטלי / יצרני שתלים דנטליים? כאן תמצאו רשימת ספקים דנטליים מובילים. כאן תוכלו לקבל את כל הפרטים על כל ספק, אתר האינטרנט, יצירת קשר ועוד.

רופאי שיניים לפי אזור ועיר